• ZIMOWISKO

• Szanowni Państwo

zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji, zamieszczenie na stronie szkoły i wywieszenie plakatu dotyczącego wyjazdu na zimowisko do Rabki-Zdrój, Ponice dla dzieci z Podhala, których jeden z rodziców jest ubezpieczony w KRUS.

Jest to projekt wsparcia dla dzieci z obszarów wiejskich realizowany przez nas od wielu lat, dofinansowany z KRUS i przez Tatrzańską Izbę Gospodarczą.

Prosimy o pomoc w dotarciu z informacją do rodziców i uczniów.

ZIMOWISKO, Rabka-zdrój, Ponice

TERMIN: 15-22.01.2022

CENA: 280,00 zł

- zakwaterowanie DW MARZENA w Rabce-Zdrój, Ponice w pokojach z łazienkami

- wyżywienie 5 posiłków dziennie

- opieka kadry pedagogicznej (kierownik, wychowawcy)

- opieka medyczna (pielęgniarka)

- ubezpieczenie

- transport autokarowy

PROGRAM

- wycieczka autokarowo - piesza z przewodnikiem: zwiedzanie miasta, historia, tradycje i atrakcje Rabki Zdrój

- wycieczka autokarowo - piesza z przewodnikiem na Maciejową

- gry i zabawy na świeżym powietrzu: zjazdy, krosy i slalomy na sankach i ślizgach

- zwiedzanie i zajęcia artystyczne w Muzeum Górali i Zbójników

- zabawy świetlicowe "Zostań Mistrzem kalamburów, łamigłówek i gier słownych", „Familiada”

- warsztaty edukacyjne

- zajęcia z instruktorem tańca

- seans filmowy w kinie „Śnieżka”

- konkursy, turnieje, quizy, gry i zabawy

Agata Wojtowicz

Tatrzańska Izba Gospodarcza

ul. Kościuszki 15, 34-500 Zakopane

biuro@tig.zakopane.pl

• Przemoc i agresja

• Prześladowanie i dokuczanie może dotyczyć każdego. Niektóre osoby mogą wyglądać lub zachowywać się tak, że inni częściej im dokuczają, jednak to nie one są za to odpowiedzialne.

Ofiary przemocy przeżywają trudne emocje - poczucie poniżenia i upokorzenia, wstyd, lęk, rozpacz i smutek.

Aby dowiedzieć się więcej na temat przemocy, zapraszam do obejrzenia krótkiej prezentacji:

PRZEMOC I AGRESJA - PREZENTACJA.mp4 - Dysk Google

Urszula Jasiurkowska