• LEPSZA SZKOŁA

logo projektuPROJEKT EDUKACYJNY LEPSZA SZKOŁA

Uczniowie naszej szkoły już od kilku lat biorą udział w projekcie edukacyjnym Lepsza Szkoła z j. polskiego i matematyki.

W ramach projektu rozwiązują:

STANDARYZOWANE TESTY

• na wejście – do diagnozy wstępnej na początku roku,
          • po kolejnych partiach materiału – sprawdzające postępy uczniów przez cały okres nauki,
          • całoroczne – podsumowujące materiał z danej klasy.

NAUCZYCIEL MA UDOSTĘPNIONE RAPORTY CYKLICZNE

zawierające analizę wyników po każdym teście

• wyniki każdego ucznia oraz całej klasy na tle rezultatów szkolnych i ogólnopolskich,
          • informację, które z typów zadań sprawiają uczniom najwięcej trudności,
          • miarodajne dane do analizy dotychczasowych metod pracy,
          • materiał do prezentacji wyników na wywiadówkach oraz na radzie pedagogicznej.

RAPORTY PROGRESYWNE

pokazujące dynamikę postępów uczniów po kolejnych testach

• dla poszczególnych uczniów,
          • dla całej klasy.

Nauczyciel przeprowadza kolejne testy i sprawdza je za pomocą kluczy odpowiedzi. Na stronie Lepsza Szkoła wpisuje wyniki i zapoznaje się z raportami prezentującymi rezultaty poszczególnych uczniów oraz klasy na tle wyników ogólnopolskich.

Po wpisaniu wyników wszystkich testów uczestnik programu otrzymuje zaświadczenie o udziale w projekcie edukacyjnym.